Obdarujte svojho partnera Valentínskou poukážkou na výplne brady a kontúry sánky kyselinou hyalurónovou. Poukážka obsahuje 20% zľavu a možno ju zakúpiť priamo na našom klientskom portáli od 14.01.2023 do 14.02.2023

Medzi najpopulárnejšie a najžiadanejšie zákroky v korektívnej dematológii patrí aplikácia výplní do tváre.

Podľa dĺžky trvania efektu rozoznávame vstrebateľné a nevstrebatelné implantáty. Dĺžka efektu po aplikácii vstrebateľných implantátov je niekoľko mesiacov až dva roky. Vzhľadom na nízky počet možných vedľajších účinkov sa najčastejšie u nás i v zahraničí momentálne používa vstrebateľná výpln – kyselina hyalúronová. Jej aplikácia je bezpečná, keďže sa jedná o látku telu vlastnú, ktorá len vekom ubúda nie je potrebné robiť testy na alergiu. Farmaceutické laboratóriá, ktoré túto látku vyrábajú, používajú špeciálne technológie, ktoré predlžujú jej  pôsobenie v koži. V našom centre používame čisté, vysoko kvalitné preparáty renomovaných svetových značiek.Sú to všetko orginálne prípravky, aplikované po celom svete s výbornými výsledkami. Po aplikácii látku v koži necítiť a výsledný efekt je veľmi prirodzený.

Lokality vhodné na ošetrenie

Vo forme gélu sa kyselina hyalurónová injekčne aplikuje do oblastí, v ktorých dochádza k najväčšej tvorbe vrások.  Aplikujeme ju na vyrovnanie hlbších vrások, napríklad nosovo-ústnych rýh, vrások na čele, nad hornou perou.  Používame ju na zväčšenie a skrášlenie pery, na vystuženie kontúr pery, alebo na nadvihnutie kútikov ústnych kútikov. Vynikajúca je k vytvoreniu strateného objemu  na tvári,  k vytvoreniu prirodzených  kontúr tváre, a môžme s ňou upravovať rôzne estetické nedokonalosti, ako napr krivý nos alebo peru  tvaru M. 

Postup ošetrenia

Dôležité je, aby klientka bola počas zákroku úplne zdravá, neužívala lieky spôsobujúce zvýšenú krvácavosť. Pred zákrokom je klientka podrobne oboznámená s jeho priebehom aj s možnými vedľajšími prejavmi. Je upozornená aj na možné komplikácie, preto treba striktne dodržiavať rady lekára. 

Gél je vstrekovaný jemnou ihlou do kože v malých množstvách. Výsledok sa dostaví okamžite a má dlhodobo skrášľujúci účinok na vašu pokožku. Aplikácia bezpečná. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva v lokálnom znecitlivení. Znecitlivenie sa môže previesť buď špeciálnym krémom, alebo injekčne. Hlavne oblasť pier a ich okolia je zvlášť bolestivá.

Zákrok trvá 20 až 30 minút, po jeho ukončení pretrváva mierny opuch a začervenanie. Zákrok nevyžaduje hospitalizáciu, naši klienti odchádzajú hneď po zákroku domov. Po zákroku môže byť ošetrené miesto začervenelé, niekoľko hodín mierne opuchnuté, môže sa objaviť modrina v ošetrenej oblasti. Nie je potrebná ani vylúčenie z pracovného procesu, nakoľko prípadne vzniknutú modrinku je možné zakryť make upom. Tieto prejavy nepovažujeme za komplikácie ich trvanie je prechodného charakteru a za niekoľko hodín alebo do 3 dní ustupujú. Lekár si pacientku zvyčajne zavolá na kontrolu o 2 týždne a môže sa dopichnúť v prípade, ak sa celá dávka nespotrebovala. Po zákroku neodporúčame pobyt na slnku a v saune použitie make upu je tiež vhodné odložiť až na nasledujúci deň.

Vstrebateľný implantát vydrží v organizme zhruba  6  až 18 mesiacov. Veľkou výhodou kyseliny hyalurónovej je, že je nealergénna. Okrem toho, že vyplňuje objem pleti a zvyšuje jej jas, dokonale ju hydratuje, čím pôsobí ako prevencia proti predčastnému starnutiu.

Výsledky

Korekcia nosa pomocou kyseliny hyaluronovej
Omladenie a lifting pomocou kyseliny hyaluronovej

Výhody vstrebateľných výplní

Možnosť vymodelovať celú tvár

KH výplň nealergénna látka

Dokáže napodobiť plastické operácie

Dodatočná hydratácie pleti - prevencia proti starnutiu