Rádiotermolifting je na našej klinike vykonávaný pokrokovým medicínskym prístrojom Morpheus8. Morpheus8 je bezpečné a efektívne minimálne invazívne modulárne radiofrekvenčné frakčné riešenie pre subdermálnu tukovú remodeláciu. Morpheuse8 má nasledovné výhody:

  • Vhodný pre mäkké tkanivá tváre a malé ťažko dostupné ošetrované oblasti pomocou troch vymeniteľných frakčných nádstavcov s rôznymi konfiguráciami mikroihiel.
  • Poskytuje frakčné resurfacing a subdermálne ošetrenia, prenikajúce tkanivo až do 5 mm (4 mm + 1 mm tepelný profil) na stimuláciu produkcie kolagénu.
  • Klinicky dokázané, že remodeluje subdermálne a dermálne tkanivo prostredníctvom frakčnej koagulácie tuku a objemového subnekrotického zahrievania.
Morpheus8

Ako funguje Morpheus8?

Morpheus8 kombinuje silu tepelnej energie vyžarovanej rádiofrekvenciou s kolagénovou indukciou mikrovpichovania. Rádiofrekvencia a mikrovpichovanie môžu byť samé o sebe neuveriteľným riešením takmer všetkých problémov s pokožkou – ale keď sa skombinujú, tieto techniky môžu riešiť povrchové aj subdermálne problémy súčasne.

Rádiofrekvenčná technológia generuje malé množstvo tepla, ktoré zahrieva kožné tkanivá a zvyšuje cirkuláciu na povrchu pokožky, aby sa stimulovala produkcia kolagénu. Na druhej strane mikroneedling vytvára v koži drobné poranenia, ktoré naštartujú regeneračné schopnosti tela, čím sa stimuluje aj produkcia väčšieho množstva kolagénu. Keď sa to spojí, množstvo tvorby kolagénu je bezkonkurenčné a mimoriadne účinné na nápravu obáv súvisiacich s vekom a jazvami.

Koľko ošetrení je potrebných na omladenie pleti?

Počet ošetrení, ktoré budete potrebovať, závisí od stavu vašej pokožky a kožných problémov, ktoré riešite. Na základné omladenie pleti pri problémoch súvisiacich s vekom, ako je laxnosť pleti, vrásky a pigmentové škvrny, budete pravdepodobne potrebovať asi tri ošetrenia s odstupom jedného mesiaca, aby ste dosiahli očakávaný účinok.

Pacienti, ktorí chcú opraviť jazvy po akné, rozšírené póry a strie, môžu potrebovať tri až šesť ošetrení, aby videli výsledky. Pomôžeme vám určiť správny počet ošetrení pre vás na základe vašich želaných cieľov a toho, ako vaša pokožka na ošetrenie reaguje.

Starostlivosť po zákroku

Na rozdiel od operácie nebudete mať po liečbe dlhé obdobie na zotavenie. V skutočnosti sa väčšina pacientov sa po zákroku vracia k bežným aktivitám, ako je napríklad práca. Budete však musieť dodržiavať niekoľko pokynov na následnú starostlivosť, vrátane vyhýbania sa namáhavému cvičeniu, nechránenému vystaveniu slnku a horúcej vode alebo pare.

Takisto budete tiež musieť dočasne prestať používať chemické exfolianty a retinol aspoň na 48 hodín po ošetrení. Mali by ste používať účinné hydratačné krémy a čistiť si pleť jemným mydlom, ktoré pleť príliš nevysuší.

Ako dlho trvá účinok po zákroku?

Vo všeobecnosti môžete očakávať, že vaše výsledky budú trvať tri až šesť mesiacov v kuse. V konečnom dôsledku vaše výsledky vydržia tak dlho, ako sa budete o svoju pleť dokonale starať, čo znamená nosiť opaľovací krém počas dňa, zvládať akné a používať produkty starostlivosti o pleť, ktoré sú vhodné pre vašu pleť.

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody frakčného rádiatermoliftingu

Bezpečný pre typy pleti do VI vrátane s malým rizikom postzápalovej hyperpigmentácie (PIH), ktorá je bežná pri iných metódach resurfacingu.

Dva zákroky súčastne: rádiofrekvencia a mikrofrakcia