Tak ako pleť starne vplyvom vonkajších a vnútorných faktorov, nastávajú pod povrchom pokožky výrazné zmeny. Fotostarnutie je starnutie pôsobením svetla. Vzniká ako následok vystavenia pokožky škodlivým vplyvom prostredia, predovšetkým UVA lúčov, ktoré prenikajú do hlbších vrstiev pokožky. Prichádza k narušeniu stavby buniek, vrátane kolagénu, elastínu a väzivových snopcov, ktoré zabezpečujú hydratáciu, pevnosť a pružnosť pokožky. Výsledkom fotostarnutia je unavená pleť s vráskami a ochabnuté kontúry tváre.

Pre koho je vhodná fotorejuvenizácia?

IPL fotorejuvenizácia je ošetrenie pre každého vhodné na odstránenie farebných zmien na pokožke s bonusom vypnutia pleti.

Klient si môže vybrať ošetrenie Fotorejuvenizácia alebo 3D Fotorejuvenizácia. 3D fotorejuvenizácia spočíva v použití viacerých typov lasera počas zákroku. Rozdiel medzi klasickou Fotorejuvenizáciou a 3D Fotorejuvenizáciou je hlavne v tom, že 3D Fotorejuvenizáciou ošetríme hlbšie vrstvy pokožky a výraznejšie stimulujeme produkciu kolagénu. Výber vhodnejšej metódy pre váš stav pleti konzultujte s naším personálom.

Princíp 3D fotorejuvenizácie

Pokožka je ošetrená viacerými prístrojmi najvyššej kvality:

  • IPL
  • Nd:YAG laser
  • Diodové polarizované svetlo

Rozsah vlnových dĺžok, ktoré prenikajú do pokožky je od 560 nm do 1540 nm a viac. Pokožka nadobúda mladistvý vzhľad a to bez použitia skalpela. 3D fotorejuvenizácia sa stala obľúbenou omladzovacou kúrou v krajinách západnej Európy a v USA.

Priebeh ošetrenia

3D fotorejuvenizácia pozostáva z viacerých ambulantných ošetrení v trojtýždňových intervaloch. Jedno ošetrenie tváre trvá do 30 minút. Môžeme ju kombinovať s botulotoxínovou terapiou, s výplňovými implantátmi, s rôznymi druhmi peelingov. 3D fotorejuvenizácia, ako aj iné omladzovacie metódy, prispieva k viditeľnému predĺženiu mladistvého vzhľadu žien i mužov, čo sa spätne odráža na ich zdravom sebavedomí a duševnej harmónii.

Pred ošetrením
Po ošetrení

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody fotorejuvenizácie a 3D fotorejuvenizácie

Dlhodobý efekt.

Pôsobí hĺbkovo a tým vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože.

Vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad.

Efektívne lieči cievne a pigmentové lézie.

Zvyšuje vypnutie pokožky.

Redukuje rozšírené póry.

Stimuluje imunitnú reakciu kože.

Znižuje počet zapálených vyrážok.

Odstraňuje červeno-fialové a hnedé fľaky po vyrážkach.

Vylepší textúru kože.