Čo je celulitída a aké sú možnosti jej liečby?

Celulitída sú tukové usadeniny, ktoré sa hromadia pod povrchom kože a vyvíjajú tlak na spojivové tkanivo. LPG Endermologie® je účinná, neinvazívna liečba celulitídy. Liečba je potvrdená vedeckými štúdiami najvýznamnejších európskych a amerických univerzít.

Postup ošetrenia

Na základe odborného vyšetrenia je možné pristúpiť k liečbe, ktorá sa začína stanovením liečebného programu. Tento program sleduje individuálne postihnutie toho ktorého pacienta. V našej ambulancii používame k liečbe súčasnú špičkovú svetovú technológiu, najmodernejší prístroj z generácie CELLU M6®, ktorý umožňuje vybrať jeden z 20 individuálnych programov priamo podľa vašich potrieb. Princípom liečby je narušenie infraštruktúry celulitického tkaniva, nafragmentovanie a oddelenie tukových častíc, následná lymfodrenáž a stimulácia regeneračných procesov.

K tomuto dochádza vtiahnutím kožnej riasy do pracovného priestoru špeciálnej liečebnej “žehličky a vysávača celulitídy”, kde na pokožku mechanicky pôsobia proti sebe umiestnené pohybujúce sa a otáčajúce valčeky v rôznych smeroch a meniacich sa rýchlostiach podľa vopred vybraného programu. Pomocou CELLU M6® Keymodule S sa dosahuje nebolestivé optimálne mechanické pôsobenie na tukové bunky v hypoderme, podkožnej vrstve. Kožná gymnastika efektívne pomáha zharmonizovať podkožné spojivové tkanivo, zlepšiť krvnú a lymfatickú cirkuláciu, a tým odstraňuje prebytočný tuk i škodliviny. Pokožka ostáva hladšia a pružnejšia. Prichádza k stimulácii svalovej hmoty.

LPG CELLU M6

Koľko ošetrení je potrebných?

Niekedy sa účinky prejavia už po prvej procedúre, najmä ak je sprevádzaná cvičením a správnou diétou. Výraznejšie zmeny sú pozorovateľné po 6 až 8 procedúrach. Niektorí pacienti zbadajú účinky skôr iní neskôr. Pri absolvovaní udržiavacích procedúr a správnej životospráve účinky trvajú až 4 roky.

Ako prebieha ošetrenie?

Pacientka si oblečie špeciálny overal, následne prebieha špeciálna masáž LPG prístrojom. Zákrok je bezbolestný. Nakoľko sa pri ňom uvoľňuje v tele množstvo toxínov, je potrebné dodržať stanovený pitný režim.

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody LPG Endermologie®

Významne redukuje celulitídu.

Zmenšuje obvody tela posilnením spojivového tkaniva.

Zvyšuje produkciu kožného kolagénu a elastínu, čím zvyšuje kožný tonus.

Robí vonkajšiu pokožku vitálnejšou.

Jemný peeling robí pokožku mäkšou.

Znižuje napätie svalstva.

Formuje celú postavu spevnením svalstva.

Napomáha chudnutiu problémových oblastí tela.

Zvyšuje krvný a lymfatický obeh v hornej a dolnej vrstve kože, ktorá odvádza prebytočnú vodu, tuky a toxíny a prenáša výživné látky do hlbších vrstiev kože.

Zmenšuje zväčšené tukové bunky.