CO2 laserom môžeme odstrániť rôzne kožné výrastky a pigmentové znamienka, ktoré nie je nutné posielať na histopatologické vyšetrenie – rôzne kožné výrastky a pigmentové névy. Odstránenie kožných výrastkov je nekrvavý zákrok, bez nutnosti ranu zašiť a ostáva jemnejšia jazvička. Určitou nevýhodou je, že excidovaný materiál nie je možné odoslať na histopatologické vyšetrenie. Zákroku však predchádza dôkladné vyšetrenie odborníkom.

CO2 laser – bradavice

CO2 laser odstraňuje bez krvácania vírusové bradavice (a iné výrastky na koži). Riziko recidívy sa znižuje, pretože dochádza aj k tepelnému prehriatiu kože okolo ložiska a likvidácii vírusu.

Odstránenie kožných výrastkov a výsledky po ošetrení

Po zákroku ostáva v mieste ošetrenia erózia, z ktorej sa vytvorí chrastička, ktorá pretrváva na koži cca 10 dní. Výhoda oproti chirurgickému odstráneniu – nie je potrebné chodiť na preväz.

Odstránenie kožných výrastkov pred a po odstránení CO2 laserom

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody ošetrenia CO2 laserom

Rýchle, bezbolestné ošetrenie.

Bez krvácania.

Bez šitia, neostávajú výrazné jazvy.

Na jednom sedení možno odstrániť rôzne typy výrastkov.

Laser bráni ďalšiemu rozšíreniu vírusov z bradavíc.