Liečba rozšírených cievok americkým Nd:YAG laserom. Nd:YAG laser vlnovej dĺžky 1060 nm odstraňuje rozšírené a popraskané cievky a cievne ložiská na tvári, nohách a na tele.

Priebeh ošetrenia

Odstránenie cievok sa vykonáva bez potreby anestézie. Koža nesmie byť opálená. Laserové svetlo sa dostane pod povrch kože a zataví cievku pôsobením na krvné farbivo. Cievka sa stratí po jednom ošetrení. Po zákroku sa treba vyhýbať opaľovaniu.

Je možné zbaviť sa tohto problému?

Moderná medicína si vie v súčasnej dobre poradiť s rozšírennými cievkami rôznej velkosti a to takmer bezbolestne a bez vyradenia pacienta z pracovného procesu. Medzi spoľahlivé a účiné metódy vhodné na odstránenie cievok na dolných končatinách patrí Nd:YAG laser a sklerotizácia. Laserové zákroky sú v súčasnosti považované za najefektívnejšie v boji s rozšírenými cievkami – po jednom ošetrení sa vám stratí už približne 50 – 70 % cievok v závislosti od ich charakteru. Treba pamätať však aj na to, že je to prísne individuálne. Ak pacient príde včas a rozsah poškodenia nie je veľký, výborné výsledky sú už po prvom ošetrení. Vysoká energia laserového lúča sa vychytá krvným farbivom v cievke, ktoré sa rozloží a upchá poškodenú cievku, tá sa časom vstrebe. Cievky o priemere väčšom ako 4 mm sa musia odstrániť chirurgicky alebo vnútro – cievnym laserom. Odstraňovanie cievok väčších ako 4mm je mimo oblasti kožného lekárstva a spadá do oblasti chirurgie.

Odstránenie cievok – metličiek Pred a Po ošetrení

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody odstránenia rozšírených cievok laserom

Neinvazívna metóda, bezbolestné ošetrenie.

Nie je potrebná anestézia.

Najmodernejšia metóda s vynikajúcimi výsledkami.

Bez vyradenia pacienta z pracovného procesu.

Je možné odstrániť cievky až do priemeru 4 mm.