Výsledky po jednom ošetrení

Kontúry tváre sa vypnú a pokožka získa dlhodobo svieži a mladistvý vzhľad. Vrásky a jazvy sa výrazne vyhladia. Pigmentové škvrny sa zosvetlia až úplne zmiznú. Rozšírené póry sa zmenšia a zníži sa aj ich mazotvorba. Špeciálna koncovka prístroja umožňuje omladenie pleti aj doteraz neprístupných oblastí, akými sú napríklad kožné záhyby. Už po prvom ošetrení sú viditeľné výrazné zlepšenia. V prípade potreby je možné zákrok zopakovať s odstupom 3 až 4 týždne. Maximálny počet sedení je 3.

Omladenie tváre a najefektívnejšia liečba akné, strií a jaziev.

Prostredníctvom najnovšieho non-ablatívneho frakčného laserového prístroja ResuFX dokážeme odstrániť drobné vrásky a dodať pleti mladistvý vzhľad, priniesť omladenie pleti a zmierniť akné či redukovať jazvy po akné a strie. Pritom nie je potrebné podstúpiť žiadny bolestivý alebo invazívny zákrok. Laser ResurFX je svetovou novinkou a patrí do série najmodernejších technológií v omladzovaní pokožky, liečbe jaziev, či odstraňovaní strií s vynikajúcimi výsledkami.

Pre a po ošetrení ResurfX

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody odstránenia rozšírených cievok laserom

Neinvazívna metóda, bezbolestné ošetrenie.

Nie je potrebná anestézia.

Odstránenie viacerých problémov súčasne