Magický niťový lifting je najnovšia technológia miniinvazívneho liftingu pomocou špeciálnych biokompatibilných nití.

Nite sa zavádzajú v smere vrások za účelom ich zaplnenia v tvare sieťky, okolo ktorej sa začína vytvárať nový kolagén. Tieto špeciálne vlákna sú vyrobené z materiálu, ktorý telo v priebehu 6 mesiacov samo odbúra a nite sa úplne vstrebajú. Zanechajú však za sebou kolagénovú kostru, ktorá slúži ako oprava pleti, vypína pokožku na tvári a vytvára liftingový efekt. 

Mezonite

Metóda sa dá účinne kombinovať s omladzovacími technikami pomocou kyseliny hyalurónovej aj pomocou strojových omladzovacích techník ako Rádiofrekvencia, IPL alebo ResurFX či Frakčný CO2 Laser.

Niťový lifting a priebeh zákroku

Niťový lifting nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu ani injekčnú anestézu. Postačí iba anestézia v podobe krému. Nie je potrebné pokožku rezať, miesto vpichu sa hojí rýchlo bez akejkoľvek stopy.

  • Aplikácia bionití trvá 30 minút.
  • Po aplikáci mezonití sa na pokožke netvoria modriny ani edémy .
  • Metóda je atraumatická, bezbolestná s nulovou dobou rekonvalescencie

Magický lifting vám jednoducho a šetrne vypne pokožku na tvári, vďaka mikrotenkej ihličke, ktorou je aplikovaná bioniť do pokožky.

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody mezonití

Procedúra umožňuje lifting mäkkých tkanív tváre a tela.

Odstraňuje vrásky aj u pacientov necitlivých na botulotoxín.

Dá sa využiť ako prevencia pred ochabnutím a ovisnutím tkanív tváre, krku a dekoltu.

Efekt je viditeľný okamžite a pretrváva až 2 roky