OxyGeneo je neinvazívne omladenie pleti a to bez použitia chirurgického zákroku. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo – kyslík jej dodá priamo zvnútra, vyživí ju a viditeľne odstráni nepríjemné známky starnutia. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti a širokú vekovú skupinu. Efekt je okamžitý, preto je zákrok vhodný aj ako rýchle riešenie pred spoločenskými akciami, či dovolenkou. Unikátne riešenie OxyGeneo vám poskytne v jednom zákroku tri efektívne ošetrenia s okamžite viditeľným efektom:

  1. Exfoliácia – čistenie a peeling pre jemnejšiu a hladšiu pokožku.
  2. Výživa, hydratácia a rozjasnenie pleti – napne pleť, dodá jej potrebnú energiu a hydratáciu a zjednotí tón.
  3. Okysličenie pleti – nový život pre vašu pokožku.

Priebeh ošetrenia OxyGeneo

Procedúra OxyGeneo – omladenie pleti je vhodná pre všetky vekové kategórie žien, trvá zhruba 30 minút a prebieha v troch krokoch. Prvým je exfoliácia – odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok. Druhý krok je tzv. infúzia – OxyGeneo pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl – pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry. Tretím, najdôležitejším krokom je okysličenie pleti. OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody zákroku OxyGeneo

Rýchly zákrok s okamžitým efektom.

Minimálna doba regenerácie – pokožka je len pár hodín načervenalá.

Viditeľná redukcia vrások.

Stiahnutie rozšírených pórov.

Jemnejšia a svieža pleť.

Zmiernenie vačkov pod očami.

Zjednotený tón pleti a redukcia pigmentových škvŕn.