Ultherapy je originálna a jediná FDA schválená neinvazívna liftingová metóda. Vďaka čomu Ultherapy získala aj európsku známku CE pre neinvazívny lifting tváre. Vďaka možnosti vizualizácie tkanív, je táto metóda veľmi efektívna a bezpečná. Jej bezpečnosť je dokázaná viacerými, klinickými štúdiami a miliónmi ošetrení po celom svete.

Pri jej napodobeninách, ktoré síce môžu dosahovať zlomové výsledky, však môže dochádzať k neželanému úbytku tuku z tváre, prehriatiu a následnému poškodeniu tkanív alebo len k minimálnemu efektu vzhľadom na nemožnosť zobraziť si ošetrovaný terén. Ultrazvukový obraz kože a podkožia zabezpečí kontrolované vpravenie dávky energie do presnej a cielenej hĺbky. Jej úlohou je stimulácia a spevnenie tkanív.

Pre koho je Ultherapy – neinvazívny lifting tváre, určená? 

Zákrok je možné absolvovať už krátko po 30tom roku života v rámci prevencie. Avšak po 35-tom roku života pri miernych a stredne významných známok starnutia dochádza už k viditeľnému terapeutickému efektu. 

Ktoré lokality sa s Ultherapy ošetrujú? 

Najčastejšie ženy absolvujú Ultherapy – neinvazívny lifting pre pokles dolnej časti tváre, ochabnuté kontúry, stratu pevnosti a pružnosti pleti, pokožky podbradku, krku a tela. Zákrok je možné absolvovať napríklad po lokalitách. Tj. pri poklese viečok a obočia sa vieme presne zamerať na problematickú lokalitu, kde dochádza takmer k okamžitým liftingovým výsledkom o cca 3mm.

Ako zákrok prebieha?

Pred samotným zákrokom sa daná lokalita ošetrí anestetickým krémom, ktorý sa nechá pôsobiť približne 20-30 minút. Vďaka čomu je zákrok menej bolestivý. Samotný zákrok trvá od 30-60 minút, v závislosti od plochy a počtu pulzov. 

Aká je rekonvalescencia po Ultherapy?

Okamžite po zákroku je možné požiť make-up, na tvári ostáva len začervenanie, prípadne drobná žihľavka, ktorá najneskôr do pár hodín ustúpi. Nasledujúce dni môžete cítiť jemný diskomfort prípadne pocit svalovice. 

Výdrž efektu po Ultherapy

Pre udržanie pokožky v dobrej kondícii je vhodné zákrok opakovať po 3 rokoch.

Výsledky ošetrenia

Najdôležitejší a hlavný efekt Ultherapy však prichádza o niekoľko týždňov až mesiacov neskôr a tým je prirodzený lifting, bez použitia skalpela, ktorý nie je možné docieliť žiadnym iným neinvazívny zákrokom.

Pred ošetrením brucha
Po ošetrení brucha

Klinika DermaPoint Žilina je pre aktuálnu dobu jediná v rámci Žiliny, ktorá disponuje aj originálnym strojom.

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody Ultherapy

spevnenie partií tváre a dekoltu

efekt po prvom ošetrení

neinvazívny zákrok a dlhodobý efekt

prevencia ochabnutej pokožky