Aplikácia botulotoxínu, ktorá nie je zameraná len na uvoľňovanie svalstva a úpravu mimických vrások, s maximálne prirodzeným výsledkom? 

Vďaka špeciálne namiešanému Monaco cocktail-u, ktorý je plný aminokyselín, kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu dokážeme tvár, krk a dekolt zbaviť neželaných vrások, no zároveň stimulovať tkanivá a zlepšiť tak kvalitu kože v ošetrovanej lokalite.

Akú maju úlohu aminokyseliny (Jalupro Classic) v Monaco cocktaily? 

Aminokyseliny glycín, prolín a lyzín obsiahnuté v danom roztoku tvoria dôležitý nutričný podklad pre tvorbu kolagénu prostredníctvom základných buniek podkožného spojivového tkaniva – fibroblastov. Ako dobre v medicíne vieme, činnosť, kvalita a počet fibroblastov sa vplyvom vnútorných a vonkajších faktorov počas života znižuje.

Ďalšia zložka, kyselina hyalurónová, v danom roztoku predstavuje dokonalé lubrikačné činidlo.

Botulotoxín

Posledná a neomysliteľná súčasť je botulotoxín, využívaný v estetickej medicíne po dlhé roky, zabezpečí odstránenie mimických vrások a napnutie jemných línii kože po dobu niekoľko týždňov. 

Pre koho je zákrok vhodný?

Tento zákrok je vhodný pre každého koho trápia drobné, diskrétne vrásky, slabá a suchá pleť. Taktiež je vhodný pre ľudí, ktorí si chcú zachovať maximálnu prirodzenosť a nedosiahnuť aplikáciou botulotoxínu strnulý výraz. 

Aký je výsledok?

Výsledok je hladšia a jemnejšia pokožku a zjemnenie vrások aj v nedostupných lokalitách.

Uvádzacia cena

Cena zákroku u nás v DermaPoint je uvádzacia a to vo výške 200€ za jeden Monaco cocktail. Je možné použiť na jednu alebo viacero lokalít. 

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody Monaco cocktailu

neinvazívny zákrok a dlhodobý efekt

prevencia ochabnutej pokožky