Plne vstrebatelné nite Aptos sú budúcnosťou estetickej medicíny. Nite sú vyrobené z kyseliny polymliečnej alebo obohatené o kyselinu hyaluronovú predstavujú inováciu miniinvazívnych metód liftingu, konturingu a rejuvenizácie tváre a podbradku. Táto unikátna metóda okamžite po zákroku odďaľuje známky starnutia a z dlhodobého hľadiska podporuje tvorbu kolagénu v lokalite zavedenia, bojuje s následkami ochabnutej pleti a povädnutými kontúrami. Niťový lifting je absolútne bezpečný, dokonca nezanecháva jazvy ani nerovnosti na pleti. V historii Aptos bolo vyvinutých viac ako 30 typov nití a 18 metód, z toho 8 metód patentovaných celosvetovo. Je používaný vo viac ako 50-tich krajinách, to dokazuje, že Aptos sa definitívne radí medzi budúcnosť estetickej medicíny!

Komu je lifting metóda APTOS určená

Táto metóda je vhodná pre každého koho trápia alebo začínajú trápiť fyziologické zmeny spôsobené prirodzeným spôsobom starnutia. Presun tkaniva procesom starnutia od kútikov úst až k brade tzv. marionety, výrazná nosovoperová vráska, spadnuté obočie, dvojitá brada a asymetria tváre (vrodená, poúrazovo). Metóda nie je určená pre klientov so zaznamenanou citlivosťou/alergiou na látky obsiahnuté v samotnej niti. Taktiež nie je vhodná pre pacientov na antikoagulačnej alebo antiagregačnej liečbe, v preoperačnej príprave odporúčame túto vysadiť po konzultácii so špecialistom na 10-14 dní pred zákrokom.

Ako prebieha niťový lifting pomocou APTOS nití?

Niťový lifting je realizovaný vyškoleným lekárom v lokálnej anestéze a teda je bezbolestný. Nite sú bez skalpela, prostredníctvom atraumatickej kanyly, zavedené do tukového tkaniva, kde sú pomocou drobných viacsmerných háčikov ukotvené. Efekt je viditeľný okamžite po zákroku, v nasledujúcich mesiacoch sa ešte mierne zlepšuje vznikom kolagénových zrastov v mieste aplikácie.

Po aplikácii APTOS nite

Po zákroku bude ošetrovaná plocha mierne opuchnutá a môžu sa objaviť aj drobné modrinky. Doba hojenia trvá približne jeden týždeň. 14 dní sa odporúčame celkové telesné šetrenie obmedziť mimickú aktivitu. Vhodné 1-2 dni po zákroku stravovať sa kašovito. Ďalšie odporúčania dľa operatéra.

Pre rezerváciu termínu kliknite tu, kde nájdete naše kontaktné údaje. Alebo ste už u nás registrovaný a máte klientsky účet? Stačí sa prihlásiť cez tento link.

Zažite krásu a eleganciu každý deň! Sledujte nás na Instagrame DermaPoint Žilina pre štýlové trendy, tipy pre zdravú pleť a inšpiráciu pre dokonalý vzhľad. Kliknite na tento odkaz a objavte svet krásy s nami.

Výhody zákroku APTOS

Vypnutie pokožky tváre, ktoré nezvládnu iné, neinvazívne metódy.

Možnosť selektívne upraviť časti tváre – napríklad poklesnuté kútiky úst, obočie, atď.

Výsledky pretrvajú niekoľko rokov.

Nie je potrebná celková anestéza.