Milé dámy,

pracovný stres, starostlivosť o rodinu, napätie a únava si často vyžiadajú svoju daň. A ja sa pýtam prečo by sme sa mali bezbranne pozerať na to, že máme unavený, poklesnutý výraz tváre aj napriek tomu, že sa cítime plné energie a elánu? A ak nám v kúpeľni čoraz častejšie vyhovuje tlmené svetlo, je najvyšší čas aby sme už konečne začali robiť niečo pre seba. Veď každá z nás si zaslúži byť krásna. Niekedy stačí naozaj málo a naša krása naberie druhý dych. A ľahostajné sami k sebe by sme nemuseli byť najmä v dnešnej dobe, keď estetická medicína zaznamenáva neobyčajný pokrok. Zlepšili sa laserové prístroje, pribudla nová technika ako rádiofrekvencia a ulthera. Veľmi rýchlo sa dnes rozvíja aj metóda omladzovania tváre pomocou kyseliny hyalúronovej. Pribudli nám kanylové techniky, pomocou ktorých dokážeme vymodelovať celú tvár. Výrazne sa zmenil prístup k aplikácii botulotoxínu.

Posledné mesiace nastúpil trend omladenia tváre pomocou špeciálnych kanylových nití. Pokročili sme nielen v možnostiach, ale aj vo výsledkoch omladenia. K novinkám v estetickej medicíne pristupujem zodpovedne a snažím sa vybrať pre vás len to najlepšie. Chcem aby ste mali v Dermapointe dostupné všetko, čo existuje v estetickej medicíne. Všetko to, čo spoľahlivo funguje v Paríži, v New Yorku, v Moskve či v Sao Paulo.

V Dermapointe nájdete bezpečné a efektívne prístrojové vybavenie a moju profesionálnu zručnosť s dlhodobými skúsenosťami. A hoci boj s časom nikdy nevyhráme, prečo by sme nemohli zostarnúť dôstojne a s gráciou tak, ako starnú úspešné a múdre ženy? Ďakujem vám za dôveru a teším sa z našich výsledkov!

MUDr. Mária Petrášová