Výplne kyselinou hyalurónovou na tvári | Dermapoint

Výplne kyselinou hyalurónovou na tvári

Vstrebatelné výplne na modelovanie tváre, korekciu vrások a zvačšenie pier. 

Možnosti ošetrenia

S modernými výplňami dokážeme vymodelovať celú tvár a napodobiť plastické operácie. Dokážeme vymodelovať nos, bradu, lícne kosti, vyrovnať spodnú kontúru tváre a vytvarovať krásne pery.

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

 Medzi najpopulárnejšie a najžiadanejšie zákroky v korektívnej dematológii patrí aplikácia výplní do tváre.

Podľa dĺžky trvania efektu rozoznávame vstrebateľné a nevstrebatelné implantáty. Dĺžka efektu po aplikácii vstrebateľných implantátov je niekoľko mesiacov až dva roky. Vzhľadom na nízky počet možných vedľajších účinkov sa najčastejšie u nás i v zahraničí momentálne používa vstrebateľná výpln - kyselina hyalúronová. Jej aplikácia je bezpečná, keďže sa jedná o látku telu vlastnú, ktorá len vekom ubúda nie je potrebné robiť testy na alergiu. Farmaceutické laboratóriá, ktoré túto látku vyrábajú, používajú špeciálne technológie, ktoré predlžujú jej  pôsobenie v koži. V našom centre používame čisté, vysoko kvalitné preparáty renomovaných svetových značiek.Sú to všetko orginálne prípravky, aplikované po celom svete s výbornými výsledkami. Po aplikácii látku v koži necítiť a výsledný efekt je veľmi prirodzený. 

Výplne pier

Ošetrenie od renomovaného výrobcu umožňuje zvýrazniť kontúry alebo zväčšiť objem pier presne podľa požiadaviek klienta. Či už si prajete len jemné zvýraznenie kontúr, vyhladenie pier alebo výraznejšiu objemovú výplň, prispôsobíme výsledok Vašim požiadavkám. Prípravok bol špeciálne vyvinutý na ošetrovanie citlivých pier. Zloženie na báze vysoko kvalitnej vstrebateľnej výplne zabezpečuje maximálnu toleranciu a bezpečnosť pri aplikácii a dlhotrvajúci účinok. Komfort pri ošetrení poskytuje prídavok lokálneho anestetika.

Oblasti ošetrenia

Vrchná pera a drobné vrásky
Prírodzene sa vyskytujúce zásoby látok prispievajúcich k pružnosti, kontúram a objemu v pokožke sa postupne v tele vyčerpávajú. Na perách sa to prejaví tým, že strácajú svoju plnosť a výrazné ohraničenie. Začínajú satvoriť jemné vertikálne vrásky na vrchnej pere. Malé množstvo výplne dokáže tieto vrásky opäť vyhladiť a dodať perám pôvodné výrazné kontúry.

 
 
Optimalizácia pomeru vrchnej a spodnej pery
Výplň pier bola vyvinutá tak, aby jej sme jej aplikáciou dosiahli čo prirodzený harmonický vzhľad pier. Podľa požiadavky a potreby klienta vieme perám dodať potrebný objem alebo tvar.
 

 

Objemová výplň
Vstrebateľná výplň je vytvorená tak, aby dokázala pery aj výraznejšie vyplniť, pokiaľ si to klientka praje. Objemová výplň spravidla vydrží približne 6 mesiacov.

 
 
Zvýraznenie kontúr
Použitím výplne dokážeme jasne definovať a zvýrazniť kontúry pier aj s minimálnym množstvom prípravku.

 

Priebeh ošetrenia

Dôležité je, aby klientka bola počas zákroku úplne zdravá, neužívala lieky spôsobujúce zvýšenú krvácavosť. Pred zákrokom je klientka podrobne oboznámená s jeho priebehom aj s možnými vedľajšími prejavmi. Je upozornená aj na možné komplikácie, preto treba striktne dodržiavať rady lekára. Gél je vstrekovaný jemnou ihlou do kože v malých množstvách. Výsledok sa dostaví okamžite a má dlhodobo skrášľujúci účinok na vašu pokožku. Aplikácia bezpečná. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva v lokálnom znecitlivení. Znecitlivenie sa môže previesť buď špeciálnym krémom, alebo injekčne. Hlavne oblasť pier a ich okolia je zvlášť bolestivá. Účinná látka sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože v mieste vrásky. Zákrok trvá 20 až 30 minút, po jeho ukončení pretrváva mierny opuch a začervenanie. Zákrok nevyžaduje hospitalizáciu, naši klienti odchádzajú hneď po zákroku domov. Nie je potrebná ani péenka, nakoľko prípadne vzniknutú modrinku je možné zakryť make upom. Po zákroku môže byť ošetrené miesto začervenelé, niekoľko hodín mierne opuchnuté, môže sa objaviť modrina v ošetrenej oblasti. Tieto prejavy nepovažujeme za komplikácie ich trvanie je prechodného charakteru a za niekoľko hodín alebo do 3 dní ustupujú. Lekár si pacientku zvyčajne zavolá na kontrolu o 2 týždne a môže sa dopichnúť v prípade, ak sa celá dávka nespotrebovala. Po zákroku neodporúčame pobyt na slnku a v saune použitie make upu je tiež vhodné odložiť až na nasledujúci deň. Doba trvania je individuálna, okolo 12 mesiacov, prípadne dlhšie.

Cena za zákrok sa vypočítava podľa množstva aplikovanej výplňovej látky.

Výplňové implantáty na korekciu vrások

U hlbších vrások pristupujeme k ich vypĺňaniu  s kyselinou hyalúronovou. Veľmi efektívna je aplikácia i do vrások okolo úst, okolo očí, do medziobočia, do ústnych kútikov a do nosovo-perových vrások.

Modelovanie ochabnutých kontúr tváre

Modelovanie ochabnutých kontúr tváre je možné pomocou vstrebateľnej výplne. Výsledný efekt je vynikajúci a omladenie tváre výrazné. Výplň je z látky prirodzene sa vyskytujúcej  v ľudskom organizme, ktorá je zložená z veľkých molekúl je určená na vytvorenie objemu strateného starnutím tváre. Výplň obsahuje veľké molekuly kyseliny hyalúronovej a vysokú koncentráciu a preto vydrží v koži až 2 roky. Používame ju hlavne na  obnovenie rovnováhy a symetrie tváre , na odstránenie unaveného výrazu tváre , na odstránenie previsov a tmavých tieňov na tvári.  Okrem toho, že vyplňuje objem pleti a zvyšuje jej jas, dokonale ju hydratuje, čím pôsobí ako prevencia proti predčasnému starnutiu. Pomocou tejto metódy môžeme  vymodelovať lícne kosti,  bradu, nos, spodnú kontúru tváre,  zdvihnúť padajúce horné viečka, vylepšiť kruhy pod očami.

 

Cena sa určuje presne podľa množstva aplikovanej látky.

  

Možné miesta ošetrenia

  • Pery
  • Rôzne časti tváre

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cena
Juvéderm Smile0,6 ml195€
Belotero soft1 ml270€
Juvéderm 31 ml270€
Juvéderm Volbella1 ml270€
Juvéderm 41 ml270€
Juvéderm Volift1 ml270€
Belotero Balance1 ml270€
Belotero Intense1 ml270€
Belotero Volume1 ml325€
Juvéderm Voluma1 ml325€
Radiesse1,3 ml380€
Volite1 ml215€
Zväčšenie pier - Restylane Kiss1 ml325€
Použitie tupej kanylyks5€
Základné kožné vyšetrenie1 sedenie18€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie15€
Registračný poplatok1 sedenie18€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie20€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook