Rádiotermolifting | Dermapoint

Rádiotermolifting

Účinne vyhladí pleť
na tvári, krku, dekolte
a chrbtoch rúk.

Priebeh ošetrenia

Ošetrenie je ambulantné, s masážnym efektom a môžete ísť po ňom rovno do práce. Lekárka po ošetrovanej partii prechádza sondou, cez ktorú rádiofrekvencia z prístroja preniká do kože. Ak máte jemnejšie vrásky, upraví teplotu na 41 stupňov, ak hlbšie, na 46. Pri tejto teplote sa kolagén v hlbšej vrstve kože stiahne, obnoví a znovu napne.

Počet opakovaní

Odporúčaný počet ošetrení je 4 až 6 sedení, podľa stavu pleti. Pokožka po zákroku jemne zružovie, akoby ste sa práve vrátili z prechádzky na čerstvom vzduchu. Aby omladzovací efekt vydržal dva - tri roky, musíte si pod rádio-frekvenčnú sondu ľahnúť priemerne päťkrát v dvojtýždňových intervaloch.

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

Jesenná akcia:
1. Rádiotermolifting - 1 ošetrenie 70 €
2. Rádiotermolifting - 5 ošetrení 250 €

Rádiotermolifting je na našej klinike vykonávaný pokrokovým medicínskym prístrojom EndyMed 3DEEP, ktorý dokáže účinne a ľahko zabrať až na troch frontoch - proti ochabovaniu kože, proti celulitíde a proti tukovým zásobám.

Výhody zákroku

  • Bezbolestná neinvazívna metóda.
  • Kombinovaný účinok – vrásky, ochabovanie kože.
  • Takmer žiadna doba rekonvalescencie.
  • Dlhodobejší výsledný efekt – 2 až 3 roky.

Princíp rádiotermoliftingu EndyMed 3DEEP

Dermatológovia a plastickí chirurgovia pracujú s rádiofrekvenciou niekoľko rokov. Novinka, s ktorou prišli Izraelci, využíva viacpolárnu rádiofrekvenciu, ktorá vytvorí početné elektromagnetické polia. Vysoká efektivita tohto systému spočíva v schopnosti dodávať vyššiu energiu do hlbších partií kože bez bolesti a bez potreby chladenia povrchu pokožky. Viacpolárny aplikátor navyše nedopustí rozptýlenie energie a udržiava ju koncentrovanú na ošetrovanú oblasť. Miestne zvýšenie teploty – hypertermia spôsobuje zápalovú reakciu, sťahovanie fibroblastov, spevnenie spojivového tkaniva a neokolagenézu. Pokožka sa postupne vypína, redukujú sa vrásky a spevňujú sa kontúry tváre Výrobcovia tvrdia, že zákrok je určený pre ženy po tridsiatke. Podľa dermatologičky Márie Petrášovej má výrazný efekt najmä u žien v strednom a zrelom veku. Dva roky hľadala po svete účinný a efektívny prístroj na ošetrovanie ochabnutej pokožky. Ako vačšina skvelých prístrojov v estetickej medicíne aj tento pochádza z Izraela. 
Porovnanie termálneho profilu pri pôsobení a.) bipolárnej a b.) 3DEEP™ rádiofrekvencie. Energia vyžiarená v oboch prípadoch bola identická a bola zachytená FLIR ThermaCAM SC 640 Thermal fotoaparátom. 3DEEP™ techológia poskytuje hlbšie, riadené a cielené vyžarovanie energie s menšou energetickou záťažou pre pokožku.

Ošetrenie pomocou EndyMed 3DEEP

MUDr. Mária Petrášová si nemyslí, že rádiotermolifting stopercentne nahradí estetickú operáciu, účinne však vyhladí pleť na tvári, krku, v dekolte a na chrbtoch rúk. Bez bolesti, jaziev a čakania na výsledok. Ošetrenie je ambulantné, s masážnym efektom a môžete ísť po ňom rovno do práce. Lekárka po ošetrovanej partii prechádza sondou, cez ktorú rádiofrekvencia z prístroja preniká do kože. Ak máte jemnejšie vrásky, upraví teplotu na 41 stupňov, ak hlbšie, na 46. Pri tejto teplote sa kolagén v hlbšej vrstve kože stiahne, obnoví a znovu napne. Vy nepocítite nič. Na rozdiel od laserových zákrokov, rádiotermoliftingu slnko neprekáža. Zatiaľ čo pri laserových zákokoch musíte mať na očiach špeciálne chrániče alebo okuliare, rádiotermolifting bezpečne dosiahne aj tesne pod oči a k obočiu. 


Na obrázku hore (foto z archívu Dr. Tzahi Vider, Medical OR Clinic,Herzelia Israel) je pacientka pred liečbou, po 6 ošetreniach a 3 mesiace po liečbe.

S čím kombinovať rádiotermolifting?

Na fotorejuvenizáciu, chemické a mechanické peelingy sa po štyridsiatke nespoliehajte. Do partií, na ktorých už koža výrazne ovísa, si nedávajte aplikovať botulotoxínové injekcie, vyzerali by ste neprirodzene. Vhodné sú pre vás kombinované metódy - 3D fotorejuvenizácia a EndyMed 3DEEP, 4D fotorejuvenizácia a EndyMed 3DEEP. Vynikajúci efekt sa dosahuje pri kombinácii s mezoterapiou - aplikáciou vitamínov, minerálov, antioxidantov a kyseliny hyalurónovej priamo do kože. Rádiotermolifting je v súčasnosti poskytovaný najmä v kombinácii 3D rádiofrekvenciou. 

Možné miesta ošetrenia

  • Tvár
  • Krk
  • Dekolt

 

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cenaAkciová cenaUšetríte
Rádiotermolifting tváre1 ošetrenieod 100€ do 100€70€
Rádiotermolifting krk1 ošetrenie70€
Rádiotermolifting dekoltu1 ošetrenieod 80€ do 80€70€
Rádiotermolifting tvár + krk1 ošetrenie110€
Rádiotermolifting tvár + krk + dekolt1 ošetrenie165€
Základné kožné vyšetrenie1 sedenie18€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie15€
Registračný poplatok1 sedenie18€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie20€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook