Profhilo | Dermapoint

Profhilo

Možnosť objednať sa na Profhilo po registrácii cez klientský portál DERMAPOINT. 

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

Profhilo je nové, prelomové, lekárske ošetrenie pleti o jeho jedinečnosti svedčia aj opakované, svetové ocenenia. Je vyvinuté spoločnosťou IBSA, farmaceutická spoločnosť, ktorá je vlastníkom až 65 exkluzívnych, registrovaných patentov po celom svete.

Profhilo predstavuje novú generáciu injekčného produktu na báze kyseliny hyalurónovej, zabezpečujúceho bioremodeláciu tkanív vo viacerých vrstvách. 

Vďaka stimulácii fibroblastov a aktivácii keratinocytov zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu. Zachováva a zároveň podporuje životaschopnosť adipocytov, ktoré ovplyvňujú kvalitu tukového tkaniva.

Jeho bezkonkurenčné zloženie obsahuje najvyššie koncentrácie kyseliny hyalurónovej dostupné na trhu, až 64 mg čistej kyseliny hyalurónovej (HA), vyrobenej bez použitia chemických sieťovacích činidiel (BDDE).

Jeho strategická metóda aplikácie do tváre, v piatich rôznych vpichoch na stranu, zabezpečuje rýchlu rekonvalescenciu, minimálny diskomfort a menší počet sedení. Dokážeme s ním ošetriť aj tie najnáročnejšie oblasti, ako je krk a horná časť rúk.

Doporučená frekvencia ošetrení je každých 6-9 mesiacov.

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cena
Profhilo - celá tvár1 ošetrenie243€
Vstupné kožné vyšetrenie1 sedenie40€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie20€
Registračný poplatok1 sedenie20€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie22€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook