Plaxpot | Dermapoint
Plaxpot

Plaxpot

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

Plaxpot, metóda neinvazívnej chirurgie plazmovým generátorom, bez nutnosti celkovej anestézie, so skrátenou dobou rekonvalescencie a s minimalizáciou nežiadúcich účinkov. Prístroj pomocou vytvorenia plazmatického oblúka presúva ióny na bunkovej membráne, tvorí špecifické reakcie a tým vytvára rovnováhu na bunkovej membráne. Týmto mechanizmom odďaľuje starnutie, napína a omladzuje pokožku.

Možnosti ošetrenia:

V súčastnosti najpopulárnejšou metódou ošetrenia je neinvazívna blefaroplastika. Pokiaľ patríte medzi pacientov, ktorí chirurgické riešenie odkladajú alebo naň nie sú indikovaní, táto metóda je určená práve pre Vás. Prístroj je používaný aj na vyhladzovanie vrások, ošetrenie aknóznej pleti alebo odstraňovanie drobných nežiadúcich výrastkov. Ošetrenie prístrojom Plaxpot nie je vhodné pre pacientky s opuchom spodného viečka, tzv.vačok alebo s previsom mäkkého tkaniva horného viečka cez mihalnice.

 

Priebeh:

Pred samotným zákrokom je nanesený anestetický krém (10% lidokain) v danej lokalite necháme pôsobiť 30-60min. Následne oblasť ošetrujeme prístrojom Plaxpot za vzniku chrastičiek. Klientka pociťuje mierny diskomfort a štípanie. Zákrok je veľmi rýchly, jedna lokalita je ošetrená do 20min. Klienta je okamžite po zákroku schopná návratu do bežného života. Nasledujúcich 5-8 dní prebieha hojenie, olupovanie chrastičiek, počas týchto dní sa môže dostaviť mierny opuch. Neinvazívnu blefaroplastiku odporúčame pre najlepší možný efekt odporúčame opakovať 2 až 3-krát. 

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cena
Plaxpot lifting dolných viečok1 zákrok140€
Plaxpot lifting horných viečok1 zákrok140€
Plaxpot - odstraňovanie vrások1 zákrok140€
Základné kožné vyšetrenie1 sedenie18€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie15€
Registračný poplatok1 sedenie18€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie20€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook