Omladenie pleti Frakčný CO2 laser | Dermapoint

Omladenie pleti Frakčný CO2 laser

Najobľúbenejší zákrok MUDr. Petrášovej!

Výsledky po jednom ošetrení

Drobné vrásky sú vyhladené, pleť je pevnejšia, farebné nerovnosti sú odstránené. V závislosti od intenzity ošetrenia možno pleti dodať mladší vzhľad až o 5 rokov. Efekt je dlhodobý.

Ako prebieha ošetrenie?

Ambulantný zákrok prebieha po aplikácii lokálnej anestézie. V priebehu zákroku ľahké pálenie, tesne po resurfacingu silnejšie pálenie, ktoré postupne ustupuje, maximálne do 60 minút. Nasledujúce 2-3 dni môže pretrvávať začervenanie a opuch ošetrenej oblasti, na tretí deň začína ošupovanie ošetrenej oblasti, ktoré trvá od 3 do 10 dní, podľa intenzity zákroku. Po ošetrení zóny okolo očí, na očných viečkach, môže opuch viečok pretrvávať až do 5 dní po zákroku.

 

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

Akcia Mikrofrakčná fotorejuvenizácia celá tvár akciová cena 250 Eur   + 1 ošetrenie za 250 €, balíček 2 ošetrení za 400 € 

Nový CO2 frakčný laser MICROSYS 40W dokáže efektívne ošetriť zrelú pleť – vyhladiť vrásky, spevniť pokožku, odstrániť nerovnosti a pigmentácie. Ide o mierne invazívne ošetrenie, vhodné pre pleť so začínajúcimi ale aj výraznejšími vráskami a nerovnosťami.

Ošetrenie je mimoriadne efektné pre odstránenie vejárikov okolo očí, vrások na čele či nad hornou perou. Taktiež dokáže významne redukovať jazvy po akné, strie alebo pigmentové škvrny.

Čo to je frakčný resurfacing?

Frakčný CO2 laser MICROSYS 40W, počas ambulantného zákroku vysiela svetelné lúče o vlnovej dĺžke 10660nm na pomyselnú maticu o veľkosti 6x6 mm - 20x20mm a priemere 0,3mm, ktoré prenikajú do kože, tá sa okamžite zmršťuje, čím stimulujú tvorbu nového kolagénu. Počas procedúry laserový lúč odparí časť pokožky a prehrieva tkanivo hlboko pod povrchom, čím spôsobí, že časť pokožky sa odparí, v tomto mieste sa následne vytvorí nový pružný kolagén a v jeho okolí sa remodeluje starý kolagén. Výsledkom je hladká, pružná pokožka s uceleným farebným tónom. Frakčný prístup laserového svetla do pokožky zabezpečí, že iba časť kožného povrchu je ošetrená laserovým svetlom, čo znamená že medzi ošetrenou kožou ostávajú ostrovčeky kože nedotknutej, a tá pomerne rýchlo prerastie cez ošetrenú oblasť, čo výrazne urýchli proces regenerácie.

Výhody frakčného resurfacingu

 • Variabilné nastavenie intenzity ošetrenia podľa typu pleti.
 • Odstraňuje jemné aj výrazné vrásky a pigmentácie.
 • Výrazný efekt omladenia až o niekoľko rokov.
 • Dlhodobý účinok – 2 až 5 rokov.

Rýchlo, intenzívne a mierne invazívne

Takže, o čo ide? Patríte k ženám, ktoré už nemajú mladistvo vypätú pleť? Trápia vás vejáriky vrások okolo očí, vrásky na čele či medzi obočím, nad hornou perou? Chcete znovu poslať do nenávratna padnuté viečka, jazvy po akné, strie či pigmentové škvrny, alebo jednoducho chcete znovu späť pružnú pleť na tvári, krku, dekolte či bruchu? No a čo je ešte dôležitejšie, nemáte času nazvyš? Tak potom ste to práve vy, čo by ste sa mali zamyslieť nad tým, že je pravý čas na zmenu. Na klinike DermaPoint totiž pacientka, ktorá sa rozhodne omladiť svoj zovňajšok prostredníctvom CO2 frakčného resurfacingového lasera, strávi necelú hodinku a po zákroku odchádza len s načervenavou a pripuchnutou pokožkou, ktorá po 2 – 3 dňoch odčervenie a odpuchne. Pokožka sa počas nasledujúcich dní olúpe a po troch až piatich dňoch od začiatku zákroku už dokonca možno používať make-up a predovšetkým vidieť neprehliadnuteľné výsledky. Maximálny rekonvalescenčný čas pre tvár treba rátať 10 až 14 dní. Pritom účinok laserového ošetrenia je dlhodobý, dokonca s pribúdajúcimi mesiacmi sú vďaka uvoľňujúcemu sa kolagénu výsledky ešte výraznejšie. Ak sa podarí omladiť pleť o 5 rokov, účinok pretrváva približne 5 rokov. Samozrejme zákrok možno previesť aj menej invazívne, vtedy je doba hojenia kratšia, efekt menší a počet sedení treba opakovať. Všetko závisí od dohody medzi pacientom a lekárom.

Starostlivosť po zákroku

Ihneď po zákroku aplikovať ľadové obklady cca 10 minút, a potom ďalšie 3 - 4 dni nanášať 2x denne CICALFATE (Avéne). Po dobu 3 - 4 týždňov používať krém s ochranným faktorom 50+. Po dobu 4 – 8 týždňov nevystavovať kožu priamemu slnku (opaľovanie).

Kontraindikácie frakčného laserového resurfacingu

 • tehotenstvo
 • podozrenie na malígny kožný nádor
 • herpes simplex
 • užívanie isotretinoinu (Roaccutane), sklon k patologickému hojeniu rán (keloidy)

Možné miesta ošetrenia

 • TVÁR - čelo, líca, brada, sánka
 • KRK
 • DEKOLT
 • CHRBTY RÚK
 • BRUCHO

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cenaAkciová cenaUšetríte
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia celá tvár1 zákrok 330€275€55€
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia okolie očí1 zákrok 221€
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia okolie úst a brada1 zákrok 221€
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia čelo 1 zákrok 221€
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia líca1 zákrok 221€
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia ruky1 zákrok 221€
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia krk1 zákrok 275€
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia dekolt1 zákrok 330€
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia tvar + krk1 zákrok 496€
Mikrofrakčná fotorejuvenizácia tvar + krk + dekolt1 zákrok 716€
Vstupné kožné vyšetrenie1 sedenie40€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie20€
Aplikácia krému na znecitlivenie1 aplikácia8€
Registračný poplatok1 sedenie20€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie22€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook