Odstránenie tetovania | Dermapoint

Odstránenie tetovania

Bezbolestne odstránime
tetovanie bez následného
zjazvenia pokožky!

Výsledky po jednom ošetrení

Tetovanie bezprostredne po zákroku zbledne a je prekryté belavou nepriehľadnou vrstvou, ktorá sa postupne vstrebe. Na ošetrenom mieste sa vytvoria chrastičky, ktoré v priebehu niekoľkých dní odpadnú spolu s farebnými časticami pigmentu. Zákrok je nutné zopakovať niekoľko krát s odstupom 4 – 6 týždňov.

Ako prebieha ošetrenie?

Ambulantný zákrok prebieha po aplikácii lokálnej anestézie. Jedno ošetrenie súvisle potetovanej plochy (približne v rozmere 5×8 cm) trvá 15-20 minút. Ošetrenie je bezbolestné. Povrch pokožky nie je vôbec zmenený, nevzniká jazva!

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

Odstraňovanie tetovania alebo permanentného make-upu špičkovým modulárnym prístrojom Harmony XL s výkonnou laserovou hlavicou - Q-Switched Nd:Yag high power, pre tmavé aj svetlé farebné odtiene pigmentu tetováže.

Výhody odstránenia tetováže laserom Q-switched Nd:YAG

  • Nedochádza k zjazveniu pokožky.
  • Zákrok neobmedzuje pacienta v bežných aktivitách.
  • Zákrok je bezbolestný a nie je potrebné užívať žiadne liečivá.
  • Telo odbúra tetovanie prirodzenou cestou.
  • Výrazný efekt po opakovaných ošetreniach neželaného tetovania.

Ako pracuje Q-switched NdYAG laser?

Princíp odstránenia tetovania spočíva v selektívnej fototermolýze. Počas laserového záblesku energia pohltená časticami pigmentu vedie k vzostupu teploty a k zmene štruktúry častíc farbiva. To znamená, že sa farbivo stane „rozpoznateľné“ pre imunitný systém a organizmus ho prirodzenými procesmi postupne odbúrava. Laser produkuje krátke záblesky (pulzy), ktoré prechádzajú cez vrchnú vrstvu kože, bez toho aby ju porušili. Svetlo rôznych vlnových dĺžok je vstrebávané pigmentom tetovacích farieb a dochádza k jeho následnému rozstreleniu – rozloženie pigmentu na malé častice. Poškodené farebné častice odstráni imunitný systém kože alebo sa odlúpnu spolu s poškodenými povrchovými bunkami.

Ako sa správa pokožka po zákroku?

Po zákroku človek nie je nijako obmedzený v bežných každodenných aktivitách. Dočasne môže dôjsť k začervenaniu pokožky a vzniku chrastičiek, ktoré sa po krátkej dobe odlúpnu. Po zákroku tetovaná oblasť mierne opuchne, ale opuch sa stratí v priebehu niekoľkých desiatok minút.

Koľko krát je nutné zákrok opakovať?

Individuálny faktor je veľmi dôležitý. S každým ďalším ošetrením sa hĺbka, do ktorej laser pôsobí zvyšuje a odstraňuje sa tak i tetovanie v spodnejších vrstvách kože. Ošetrenie sa musí niekoľko krát opakovať, (orientačne 2 - 10 opakovaní). V období medzi zákrokmi odporúčame nevystavovať ošetrované plochy slnečnému žiareniu.

Možné miesta ošetrenia

  • Tvár
  • Celé telo

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cena
Odstránenie tetováže Q switch leserom1 impulz1€
kontrolné kožné ošetrenie1 sedenie17€
Vstupné kožné vyšetrenie1 sedenie40€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie20€
Registračný poplatok1 sedenie20€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie22€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook