Pristroje | Dermapoint
Naše prístroje

Najmodernejšie prístroje,
ktoré u nás používame

Injektor U255

Injektor U255
Intradermálny injektor U225 vyrobený firmou NEEDLE Concept je prístroj pre aplikáciu intradermálnych injekcií. Automatické nastavenie dĺžky doby vstreku a tlaku injekcie zaručuje reprodukovateľnosť hĺbky vpichu a aplikovanej dávky. Injektor U225 je určený pre liečbu abartikulárních patologických stavov v reumatológii, traumatológii a športovej medicíne (zápal šliach, artróza, vyvrtnutie, atď.), ako i mnohých porúch mikrocirkulácie. Tiež sa môže používať v estetickej medicíne pre injekčnú aplikáciu hydratačných prípravkov na báze nezosieťované kyseliny hyaluronovej a vitamínových zmesí.

Ultherapy

Neinvazívny lifting

 Unikátny lekársky ultrazvukový prístroj druhej generácie pre spevnenie pokožky tváre a tvarovanie jednotlivých partií tela spolu s úbytkom tuku.

Nd:YAG laser LUMENIS

Najnovší Nd:YAG laser v DermaPoint

Nd:YAG aplikačná hlavica umožňuje najúčinnejšiu liečbu pulzným svetlom (IPL) pri zákrokoch, ako je napríklad odstránenie cievok alebo neinvazívne ošetrenie vrások u rôznych fototypov pleti.

ENDY MED 3D DEEP

Rádiofrekvencia

Účinne vyhladí pleť na tvári, krku, v dekolte a na chrbtoch rúk. Bez bolesti, jaziev a čakania na výsledok. Ošetrenie je ambulantné, s masážnym efektom a môžete ísť po ňom rovno do práce. 

CANDELA GENTLE LASE

Epilácia alexandritovým laserom

Laserová epilácia Candela GentleLase rieši účinným spôsobom estetické i zdravotné problémy s ochlpením. V porovnaní s ďaľšími typmi – elektro epilácia, foto či chemická epilácia – je časovo omnoho menej náročná a efektívnejšia. Účinnosť epilačného ošetrenia závisí od skúseností lekára,  na výkone a nastavení správnych parametrov lasera. V klinike DermaPoint vykonáva zákroky odborne školený personál s dlhoročnými skúsenosťami a zariadenie Candela GentleLase patrí medzi špičku v tejto technológii.

CELLU M 6 INTEGRAL

LPG + endermolift

LPG Endermologie® je najnovšia neinvazívna liečba celulitídy. Metóda bola objavená pánom Louis Paul Guitays z Francúzska odkiaľ sa rozšírila do celého sveta. Liečba je potvrdená vedeckými štúdiami najvýznamnejších európskych a amerických univerzít.

MIXTO SX

Frakčný CO2 laser

Frakčný resurfacing je omladenie pokožky, ktoré sa v DermaPointe prevádza pomocou frakčného CO2 lasera MiXto, ktorý počas ambulantného zákroku vysiela svetelné lúče o vlnovej dĺžke 10660nm na pomyslenú maticu o veľkosti od 6x6 mm po 20x20 mm na koži. Svetelné lúče o priemere 0,3 mm prenikajú do kože, ktorá sa okamžite zmršťuje, čím stimulujú tvorbu nového kolagénu.

PALOMAR 500 – STARLUX

Fotorejuvenizácia

Fotorejuvenizácia je najvyhľadávanejšia omladzovacia metóda na svete. Jej názov pochádza z nasledovných slov: Foto+(svetlo) + re(znova) + juvenile (mladistvý). Metóda pracuje na báze Intenzívneho Pulzného Svetla (IPL - Intense Pulsed Light)). Intenzívne svetlo pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy, teda zničenia vybraných buniek teplom. Prehrieva cievky, kozmetické, alebo kožné chyby, pigmentové alebo iné škvrny, ktoré sa tým následne odstránia.

ScarLet RF TM

mikroihličková rádiofrekvencia

ScarLet RF™ je mikroihličková intracelurálna bipolárna rádiofrekvencia, ktorá spoľahlivo vyhladzuje známky času na tvári, krku a dekolte. Jedinečná technológia ScarLet Shock Free pomocou mikroihličiek zavedených do pokožky priamo ku kolagénovým a elastínovým vláknam vyhladzuje vrásky a zároveň vypína pokožku. Prienik tepelnej energie do hlbokých vrstiev dermis je kontrolovaný počítačom. Povrch pokožky je vďaka technológii Shock Free minimálne narušený a ošetrenie je bezbolestné. 

HARMONY XL ­Laser

Odstránenie tetováže

Princíp odstránenia tetovania spočíva v selektívnej fototermolýze. Počas laserového záblesku energia pohltená časticami pigmentu vedie k vzostupu teploty a k zmene štruktúry častíc farbiva. To znamená, že sa farbivo stane „rozpoznateľné“ pre imunitný systém a organizmus ho prirodzenými procesmi postupne odbúrava. HARMONY XL ­Laser Q SCHWITCHED ( ALMA LASERS ) produkuje krátke záblesky (pulzy), ktoré prechádzajú cez vrchnú vrstvu kože, bez toho aby ju porušili. Svetlo rôznych vlnových dĺžok spôsobuje rozloženie pigmentu na malé častice.

CO2 frakčný laser

MICROSYS 40W

Najnovší CO2 laser MicroSys sa vyznačuje vysokou efektívnosťou ošetrení s minimálnou dobou potrebnou pre rekonvalescenciu po zákroku. Laser poskytuje možnosť využitia pri širokej škále ošetrení pokožky cez odstránenie vrások, ošetrenie jaziev po akné až po redukciu strií.

OXYGENEO

okamžité omladenie pleti

Jedinečné riešenie OxyGeneo vám poskytne v jednom zákroku tri efektívne ošetrenia s okamžite viditeľným efektom: 1. Exfoliácia - čistenie a peeling pleti pre jemnejšiu a hladšiu pokožku. 2. Výživa a hydratácia pleti - napne pleť a dodá jej potrebnú energiu. 3. Okysličenie pleti - nový život pre vašu pokožku.

LUMENIS CELLU M22

Unikátna svetová novinka

M22 je multiaplikačné, kompaktné riešenie založené na laserovej a IPL technológii od najväčšieho svetového producenta Lumenis. V korektívnej dermatológii je umožňuje liečbu rôznych zdravotných problémov, napríklad koaguláciu mäkkých tkaním, resurfacing, zákroky na striách, dyschróniu, kožné lézie a škvrny, vrásky, jazvy po akné a chirurgické jazvy.

Laser ResurFX

Prinášame komplexné riešenie v podobe jedinej terapie! Prostredníctvom najnovšieho erbiového laserového prístroja ResuFX M22 dokážeme odstrániť pigmentové škvrny, zmierniť akné a redukovať jazvy po akné a odstrániť drobné vrásky a dodať pleti mladistvý vzhľad. Pritom nie je potrebné podstúpiť žiadny bolestivý alebo invazívny zákrok.

Náš facebook