Náš tím | Dermapoint
Naš tím

Zoznámte sa s nami

mudr. mária petrášová
dermatovenerologička, majiteľka a odborný garant kliniky estetickej medicíny DermaPoint

Je držiteľkou 1. aj 2. atestácie z dermatovenerológie. Absolvovala Lekársku fakultu UPJŠ v Košiciach, nostrifikáciu lekárskeho diplomu jej udelila Kanadská lekárska asociácia. Od roku 2004 sa venuje korektívnej dermatológii, každoročne absolvuje množstvo odborných školení, stáží a zúčastňuje sa medzinárodných kongresov. Prednáša a publikuje vo svojom odbore doma i v zahraničí. Je tiež medzinárodnou školiteľkou pre ošetrenia kyselinou hyaulorónovou.

mudr. lucia počarovská
chirurgička

Je zodpovedná za všetky chirurgické zákroky realizované na našom pracovisku. Absolvovala štúdium na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine.  Je držiteľkou atestácie z odboru Chirurgia. Odborná prax – Dermapoint s.r.o., Chirurgické oddelenie NsP Považská Bystrica. V rámci špecializačného štúdia absolvovala študijné pobyty na viacerých Klinikách na Slovensku aj v zahraničí.

 

mudr. gabriela cigániková
dermatologička, aplikácia dermálnych výplní a botulotoxínu

Gabriela posilnila náš tím v septembri 2019. Pripravuje sa na atestáciu v odbore dermatovenerológia. Je zodpovedná za dermatoskopické vyšetrenia, odstráňovanie znamienok, výrastkov a bradavíc , ovláda laserové zákroky a rieši problémy s akné.

mudr. alexandra sirá
Aplikácia dermálnych výplní a botulotoxínu

Štúdium na Lekárskej Fakulte Slovenskej zdravotníckej univerzity ukončila v roku 2013, v tom istom roku bola zaradená do predatestačnej prípravy v odbore pediatria, kde následne pracovala na Detskom oddelení KNsP Čadca.

mvdr. oľga ferencová
odborná asistentka MUDr. Márie Petrášovej

Je jednou z najlepších odborníčok na laserovú epiláciu na Slovensku. Absolvovala odborné školenie zamerané na vákuovú lymfodrenáž LPG. Na klinike DermaPoint vykonáva tiež samostatne zákroky zamerané na ošetrenia tváre pomocou rádiofrekvencie.

miroslava nižná
vrchná zdravotná sestra

Miroslava pracuje v tíme kliniky DermaPoint od roku 2004. Je zodpovedná za bezproblémový chod pracoviska a starostlivosť o klientov. Asistuje tiež pri laserových lekárskych zákrokoch, omladzovacích terapiách, chirurgických zákrokoch, skleroterapii, liposukcii. Podľa potreby samostatne vykonáva laserovú epiláciu prístrojmi Lumenis a Candela. Je kompetentná tiež aplikovať ošetrenia rádiofrekvenciou.

adriana juríčková
zdravotná sestra

V tíme kliniky DermaPoint pôsobí od roku 2015. Asistuje pri lekárskych laserových zákrokoch, omladzovacích zákrokoch (napríklad aplikácia kyseliny hyaulórnovej, botulotoxínu...). Súčasťou jej práce je tiež asistencia pri drobných chirurgických zákrokoch a v prípade potreby pôsobí na recepcii kliniky.

mgr. zuzana vanková
recepcia

Je zodpvedná za telefonickú komunikáciu s klientami a objednávania na vyšetrenie.

katarína blašková
recepcia
Je zodpovedná za chod recepcie, telefonickú a e-mailovú komunikáciu s klientmi, objednávanie na vyšetrenia a vedenie pokladne. 

 

 
alida majeríková
recepcia

Je zodpovedná za telefonickú a e-mailovú komunikáciu s klientmi a objednávanie na vyšetrenia. 

Náš facebook