Mezoterapia | Dermapoint

Mezoterapia

Vieme Vám namiešať
zmes účinných látok
priamo na mieru.

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

 

V súčasnosti používame na klinike DermaPoint nový výborný materiál pre mezoterapiu - Aquashine, ktorý hydratuje, zjemní pokožku a aj redukuje pigmenty. Pre maximálny efekt doporučuje MUDr. Mária Petrášová dve ošetrenia, no pozitívny výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení. Po druhom ošetrení je výsledný efekt výrazne lepší, druhé ošetrenie doporučujeme už o 3 týždne po prvom. 

 

Využitie Mezoterapie na poli medicíny je naozaj široké a závisí na rôznych faktoroch: na mieste aplikácie, hĺbke aplikácie účinnej látky a predovšetkým od toho, akú účinnú látku dodáme do organizmu. 

Prvé následky starnutia pleti sú mimické vrásky alebo neskôr hlboké vrásky a strata napnutosti pokožky. Postupne sa vrásky prehlbujú a pokožka stráca pružnosť. Mezoterapia je technika, ktorá sa používa na liečbu a spomalenie procesu starnutia pomocou opakovaných aplikácií mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty.

Mikroinjekcie s Mezoterapiou stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke. Výsledok terapie je dynamická pokožka so zlepšenou tonicitou elasticitou a vzhľadom (okamžitý účinok).

Čo obsahuje Mezoterapia?

Táto zmes sa skladá z rôznych produktov, ktoré ovplyvňujú metabolizmus pokožky:

  • Kyselina hyalurónová je prirodzený polymér, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza v spojivových tkanivách. Absorbuje vodu, zväčší svoj objem a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky.
  • Vitamíny A, E, C, B, K a D
  • Aminokyseliny - štrukturálne elementy proteínov, stavebné jednotky tkanív, ktoré reštrukturujú a obnovujú tkanivá poškodené procesom starnutia.
  • Minerálne soli stimulujú rozličné aktivity buniek a tak zlepšujú celkový metabolizmus tkanív.
  • Koenzýmy zlepšujú biochemické reakcie tkanív, do ktorých sú aplikované a podporujú rýchlosť obnovy tkanív.
  • Nukleové kyseliny stimulujú syntézu dôležitých proteínov pokožky.

Koľko ošetrení je potrebných?

Počet aplikácii Mezoterapie je 2 až 3 krát v závislosti od poškodenia pokožky. Interval medzi jednotlivými ošetreniami je 3 týždne. Potom je vhodné kúru zopakovať o pol roka. Na udržanie dosiahnuté stavu pokožky postačí následne 1 ošetrenie ročne.

Čo sa deje po zákroku?

Po aplikácii mirkoinjekcií môžu vzniknúť jemné chrastičky a modrinky, ktoré sa dajú ľahko prekryť mejkapom. Naša technika však minimalizuje možnosť ich vzniku. Po zákroku je možné na druhý deň pokračovať v pracovnom a spoločenskom živote.

 

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cenaAkciová cenaUšetríte
Mezoterapia bez kyseliny hyaluronovej1 zákrok 88€71€17€
Mezoterapia s yselinou hyaluronovou (Vital Injector)1 zákrok 165€132€33€
Vstupné kožné vyšetrenie1 sedenie40€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie20€
Aplikácia krému na znecitlivenie1 aplikácia8€
Registračný poplatok1 sedenie20€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie22€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook