LPG - liečba celulitídy | Dermapoint

LPG - liečba celulitídy

Skutočne efektívna liečba celulitídy!

Koľko ošetrení je potrebných?

Niekedy sa účinky prejavia už po prvej procedúre, najmä ak je sprevádzaná cvičením a správnou diétou. Výraznejšie zmeny sú pozorovateľné po 6 až 8 procedúrach. Niektorí pacienti zbadajú účinky skôr iní neskôr. Pri absolvovaní udržiavacích procedúr a správnej životospráve účinky trvajú až 4 roky.

Ako prebieha ošetrenie?

Pacientka si oblečie špeciálny overal, následne prebieha špeciálna masáž LPG prístrojom. Zákrok je bezbolestný. Nakoľko sa pri ňom uvoľňuje v tele množstvo toxínov, je potrebné dodržať stanovený pitný režim.

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

LPG Endermologie® je účinná, neinvazívna liečba celulitídy. Liečba je potvrdená vedeckými štúdiami najvýznamnejších európskych a amerických univerzít. Možnosť objednať sa na LPG po registrácii cez klientský portál DERMAPOINT. 

Postup ošetrenia

Na základe odborného vyšetrenia je možné pristúpiť k liečbe, ktorá sa začína stanovením liečebného programu. Tento program sleduje individuálne postihnutie toho ktorého pacienta. V našej ambulancii používame k liečbe súčasnú špičkovú svetovú technológiu, najmodernejší prístroj z generácie CELLU M6®, ktorý umožňuje vybrať jeden z 20 individuálnych programov priamo podľa vašich potrieb. Princípom liečby je narušenie infraštruktúry celulitického tkaniva, nafragmentovanie a oddelenie tukových častíc, následná lymfodrenáž a stimulácia regeneračných procesov.

K tomuto dochádza vtiahnutím kožnej riasy do pracovného priestoru špeciálnej liečebnej "žehličky a vysávača celulitídy", kde na pokožku mechanicky pôsobia proti sebe umiestnené pohybujúce sa a otáčajúce valčeky v rôznych smeroch a meniacich sa rýchlostiach podľa vopred vybraného programu. Pomocou CELLU M6® Keymodule S sa dosahuje nebolestivé optimálne mechanické pôsobenie na tukové bunky v hypoderme, podkožnej vrstve. Kožná gymnastika efektívne pomáha zharmonizovať podkožné spojivové tkanivo, zlepšiť krvnú a lymfatickú cirkuláciu, a tým odstraňuje prebytočný tuk i škodliviny. Pokožka ostáva hladšia a pružnejšia. Prichádza k stimulácii svalovej hmoty. Viac informácii k LPG Endermologie® nájdete tu.

Výhody LPG Endermologie®

 • Významne redukuje celulitídu.
 • Zmenšuje obvody tela posilnením spojivového tkaniva.
 • Zvyšuje produkciu kožného kolagénu a elastínu, čím zvyšuje kožný tonus.
 • Zmenšuje zväčšené tukové bunky.
 • Zvyšuje krvný a lymfatický obeh v hornej a dolnej vrstve kože, ktorá odvádza prebytočnú vodu, tuky a toxíny a prenáša výživné látky do hlbších vrstiev kože.
 • Robí vonkajšiu pokožku vitálnejšou.
 • Jemný peeling robí pokožku mäkšou.
 • Znižuje napätie svalstva.
 • Formuje celú postavu spevnením svalstva.
 • Napomáha chudnutiu problémových oblastí tela.

Možné miesta ošetrenia

 • Celé Telo

 

 

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cenaAkciová cenaUšetríte
neinvazívna liečba celulitídy (LPG)1 ošetrenie39€
10 x LPG 10 ošetrení328€292€36€
15 x LPG 15 ošetrení457€386€71€
20 x LPG 20 ošetrení585€441€144€
Overal1 ks37€
Zapožičanie overalu1 zapožičanie6€
Vstupné kožné vyšetrenie1 sedenie40€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie20€
Registračný poplatok1 sedenie20€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie22€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook