Fotorejuvenizácia IPL | Dermapoint

Fotorejuvenizácia IPL

Ošetrenie pre každého: vynikajúce odstránenie farebných zmien na pokožke a bonus - vypnutie pleti!

Možnosti ošetrenia

Klient si môže vybrať ošetrenie Fotorejuvenizácia alebo 3D Fotorejuvenizácia. 3D fotorejuvenizácia spočíva v použití viacerých typov lasera počas zákroku.  Rozdiel medzi klasickou Fotorejuvenizáciou a 3D Fotorejuvenizáciou je hlavne v tom, že 3D Fotorejuvenizáciou ošetríme hlbšie vrstvy pokožky a výraznejšie stimulujeme produkciu kolagénu. Výber vhodnejšej metódy pre váš stav pleti konzultujte s naším personálom.

Výsledky po zákrokoch

Kompletná procedúra zahŕňa 2 až 5 zákrokov. Výsledný efekt je dlhodobý. Ošetrením Fotorejuvenizácia sa pokožka vráti do stavu spred 3 až 5 rokov - starnutie sa oddiali (vybielenie pleti, novotvorba kolagénových a elastických vlákien, stiahnutie pórov, odstránenie jemných chĺpkov...). Ošetrenie 3D Fotorejuvenizácia navyše výraznejšie spevní pokožku a výraznejšie stimuluje tvorbu kolagénu (pri 3D Fotorejuvenizácii je použitých viac typov laserového ošetrenia).

Ako prebieha zákrok?

Zákrok je bezbolestný, neinvazívny, vykonávaný odborne školeným personálom. Obvykle trvá od 15 do 30 minút, v závislosti od ošetrovanej oblasti.

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

 

Metóda pracuje na báze Intenzívneho Pulzného Svetla (IPL - Intense Pulsed Light). Intenzívne svetlo pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy t.j. zničenia vybraných buniek teplom. Prehrieva cievky, kozmetické, alebo kožné chyby, pigmentové alebo iné škvrny, ktoré sa tým následne odstránia.

Na zákroky fotorejuvenizácie používame najmodernejší a najúčinnejší multiaplikačný prístroj LUMENIS M22. Lumenis M22 pracuje na princípe optimálnej pulznej technológie (OPTTM) - dodáva správny pulz a flluenciu pre každú aplikáciu. 

Výhody fotorejuvenizácie a 3D fotorejuvenizácie

 • Dlhodobý efekt.
 • Pôsobí hĺbkovo a tým vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože.
 • Vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad.
 • Efektívne lieči cievne a pigmentové lézie.
 • Zvyšuje vypnutie pokožky.
 • Redukuje rozšírené póry.
 • Stimuluje imunitnú reakciu kože.
 • Znižuje počet zapálených vyrážok.
 • Odstraňuje červeno-fialové a hnedé fľaky po vyrážkach.
 • Vylepší textúru kože.

3D Fotorejuvenizácia

Tak ako pleť starne vplyvom vonkajších a vnútorných faktorov, nastávajú pod povrchom pokožky výrazné zmeny. Fotostarnutie je starnutie pôsobením svetla. Vzniká ako následok vystavenia pokožky škodlivým vplyvom prostredia, predovšetkým UVA lúčov, ktoré prenikajú do hlbších vrstiev pokožky. Prichádza k narušeniu stavby buniek, vrátane kolagénu, elastínu a väzivových snopcov, ktoré zabezpečujú hydratáciu, pevnosť a pružnosť pokožky. Výsledkom fotostarnutia je unavená pleť s vráskami a ochabnuté kontúry tváre.

Princíp 3D fotorejuvenizácie

Pokožka je ošetrená viacerými prístrojmi najvyššej kvality:

 • IPL
 • Nd:YAG laser
 • Diodové polarizované svetlo

Rozsah vlnových dĺžok, ktoré prenikajú do pokožky je od 560 nm do 1540 nm a viac. Pokožka nadobúda mladistvý vzhľad a to bez použitia skalpela. 3D fotorejuvenizácia sa stala obľúbenou omladzovacou kúrou v krajinách západnej Európy a v USA.

Priebeh ošetrenia

3D fotorejuvenizácia pozostáva z viacerých ambulantných ošetrení v trojtýždňových intervaloch. Jedno ošetrenie tváre trvá do 30 minút. Môžeme ju kombinovať s botulotoxínovou terapiou, s výplňovými implantátmi, s rôznymi druhmi peelingov. 3D fotorejuvenizácia, ako aj iné omladzovacie metódy, prispieva k viditeľnému predĺženiu mladistvého vzhľadu žien i mužov, čo sa spätne odráža na ich zdravom sebavedomí a duševnej harmónii.

Pred ošetrením                                                                              Po ošetrení

         

Možné oblasti ošetrenia

• Tvár
• Krk
• Dekolt

 

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cena
3D fotorejuvenizácia tvár1 zákrok193€
3D fotorejuvenizácia tvár + krk1 zákrok264€
Ošetrenie diódovým polarizovaným svetlom tvár1 zákrok18€
Fotoomladenie tvár + krk1 zákrok193€
Fotoomladenie tvár1 zákrok 122€
Fotoomladenie rúk1 zákrok 111€
Fotoomladenie dekolt1 zákrok 122€
kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie17€
Vstupné kožné vyšetrenie1 sedenie40€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie20€
Registračný poplatok1 sedenie20€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie22€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook