APTOS NITE - Vyhladenie vrások

Úprava kontúr tváre, brady a krku bez použitia skalpela!

Výsledok po 1 zákroku

Výsledok je po operácii takmer okamžitý, v priebehu niekoľkých mesiacov sa efekt ešte mierne zlepšuje, pretože pod vplyvom pôsobenia nití v podkoží vznikajú kolagénové zrasty, ktoré pomáhajú držať podkožie v požadovanej polohe. Efekt zákroku sa počíta na roky, v závislosti od typu kože, podkožia a veku pacienta.

Ako prebieha ošetrenie?

Zákrok je bezbolestný, prevádza sa v lokálnej anestézii. Niť je do podkožia zavedená pomocou ihly o priemere 1,2 mm tak, tak aby držala podkožie v požadovanej polohe. Niť následne zarastie väzivovým tkanivom, čím sa dosiahne stabilizácia nového vzhľadu. Niť je z materiálu, ktorý sa roky používa v plastickej chirurgii na šitie podkožia a kože.

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

Behom prirodzeného procesu starnutia dochádza k znižovaniu elasticity pokožky a k poklesu podkožných tkanív tváre a krku. Ak vás trápi tento problém, môžete využiť veľmi šetrnú techniku vypnutia kože, podkožia a vyhladenia vrások, ktorú poskytuje metóda APTOS- feather face lift.

Cieľom tejto metódy je vylepšiť fyziologické zmeny na koži a podkožní spôsobené prirodzeným starnutím. Ide o šetrný zákrok pomocou nití, bez použitia skalpela a celkovej anestézii. Aptos sa najčastejšie používa k úprave kontúr tváre, brady a krku. Dajú sa opraviť poklesnuté ústne kútiky a obočie. V priebehu zákroku môže byť ošetrená buď celá tvár alebo len jednotlivé časti.

Komu je metóda APTOS určená

Aptos je technika, ktorá je vhodná pre rôzne vekové skupiny klientov. Môžeme ju použiť aj pre mladšie vekové skupiny (už od 30 rokov) pre vyrovnanie kontúr tváre. Pokiaľ vás trápia spadnuté obočie, výrazná nosovo perová vráska, či prepadnutá stredná časť tváre a chcete podstúpiť veľmi šetrné ošetrenie, potom ste vhodným kandidátom pre túto metódu.

Po aplikácii APTOS

Po zákroku bude ošetrovaná plocha mierne opuchnutá a môžu sa objaviť aj drobné modrinky. Doba trvania je približne jeden týždeň. 14 dní sa odporúčame obmedziť fyzickú a mimickú aktivitu.

Výhody zákroku APTOS

  • Vypnutie pokožky tváre, ktoré nezvládnu iné, neinvazívne metódy.
  • Možnosť selektívne upraviť časti tváre – napríklad poklesnuté kútiky úst, obočie...
  • Výsledky pretrvajú niekoľko rokov.
  • Nie je potrebná celková anestézia.

Možné miesta ošetrenia

  • Celá tvár

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cena
Aplikácia nití APTOS1 zákrok800€
dermatoskopické vyšetrenie do 5 znamienok1 sedenie18€
dermatoskopicke vyšetrenie nad 5 znamienok1 sedenie30€
vstupná konzultácia1 sedenie18€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook