APTOS NITE - budúcnosť estetickej medicíny | Dermapoint

APTOS NITE - budúcnosť estetickej medicíny

Okamžitý efekt po prvom zákroku

Plne vstrebatelné nite Aptos, vyrobené z kyseliny polymliečnej alebo obohatené o kyselinu hyaluronovú predstavujú inováciu miniinvazívnych metód liftingu, konturingu a rejuvenizácie tváre a podbradku. Táto unikátna metóda okamžite po zákroku odďaľuje známky starnutia a z dlhodobého hľadiska podporuje tvorbu kolagénu v lokalite zavedenia, bojuje s následkami ochabnutej pleti a povädnutými kontúrami. Niťový lifting je absolútne bezpečný, dokonca nezanecháva jazvy ani nerovnosti na pleti. V historii Aptos bolo vyvinutých viac ako 30 typov nití a 18 metód, z toho 8 metód patentovaných celosvetovo. Je používaný vo viac ako 50-tich krajinách, to dokazuje, že Aptos sa definitívne radí medzi budúcnosť estetickej medicíny! 

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

Ako prebieha ošetrenie?

Niťový lifting je realizovaný vyškoleným lekárom v lokálnej anestéze a teda je bezbolestný. Nite sú bez skalpela, prostredníctvom atraumatickej kanyly, zavedené do tukového tkaniva, kde sú pomocou drobných viacsmerných háčikov ukotvené. Efekt je viditeľný okamžite po zákroku, v nasledujúcich mesiacoch sa ešte mierne zlepšuje vznikom kolagénových zrastov v mieste aplikácie. 

Komu je metóda APTOS určená

Táto metóda je vhodná pre každého koho trápia alebo začínajú trápiť fyziologické zmeny spôsobené prirodzeným spôsobom starnutia. Presun tkaniva procesom starnutia od kútikov úst až k brade tzv. marionety, výrazná nosovoperová vráska, spadnuté obočie, dvojtá brada a asymetria tváre (vrodená, poúrazovo). Metóda nie je určená pre klientov so zaznamenanou citlivosťou/alergiou na látky obsiahnuté v samotnej niti. Taktiež nie je vhodná pre pacientov na antikoagulačnej alebo antiagregačnej liečbe, v preoperačnej príprave odporúčame túto vysadiť po konzultácii so špecialistom na 10-14 dní pred zákrokom.

Po aplikácii APTOS

Po zákroku bude ošetrovaná plocha mierne opuchnutá a môžu sa objaviť aj drobné modrinky. Doba hojenia trvá približne jeden týždeň. 14 dní sa odporúčame celkové telesné šetrenie obmedziť mimickú aktivitu. Vhodné 1-2 dni po zákroku stravovať sa kašovito. Ďalšie odporúčania dľa operatéra.

Výhody zákroku APTOS

  • Vypnutie pokožky tváre, ktoré nezvládnu iné, neinvazívne metódy.
  • Možnosť selektívne upraviť časti tváre – napríklad poklesnuté kútiky úst, obočie...
  • Výsledky pretrvajú niekoľko rokov.
  • Nie je potrebná celková anestéza.

Možné miesta ošetrenia

  • Celá tvár
  • Krk

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cena
Aplikácia nití APTOS - tvár1 zákrok881€
Aplikácia nití APTOS - podbradok1 zákrok991€
Vstupné kožné vyšetrenie1 sedenie40€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie20€
Registračný poplatok1 sedenie20€
Nedostavenie sa na potvrdený termín1 nedostavenie22€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook