Ultherapy

Alternatíva
chirurgického faceliftu
s prirodzeným výsledkom.

Výsledky ošetrenia

Výsledky sa dostavia na základe stimulačných procesov v priebehu niekoľkých týždňov a benefit z ošetrenia môže pretrvávať po dobu do 5 rokov. Odporúčané je na udržanie dosiahnutých výsledkov procedúru zopakovať cca po 1 - 1,5 roku na podporu cieleného efektu.

 

Máte záujem?
Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 905 396 068
Kontaktujte nás

Omladnite a vyhlaďte svoju pleť vďaka fokusovanému ultrazvuku Ulthera®. Unikátna patentovaná technológia prinavracia mladosť vďaka dvoj/troj – úrovňovej stimulácii.

Túžite rozjasniť pohľad svojich „unavených“očí, či vyrysovať ochabnuté kontúry sánky, alebo azda „vyžehliť“ krk? Ultherapy® – prvý FDA schválený neinvazívny lifting ponúkame na klinike DermaPoint ako jedno z prvých pracovísk nielen na Slovensku, ale aj v Čechách. Jediné ošetrenie prirodzene omladí váš vzhľad a spevní vašu pleť. Nemožné na počkanie, zázrak do 3 mesiacov. Omladnite a vyhlaďte svoju pleť vďaka fokusovanému ultrazvuku Ulthera®. Nová unikátna patentovaná technológia prinavracia mladosť vďaka dvoj/troj – úrovňovej stimulácii. Nielenže stimuluje kolagén v úrovni kože, ale jedinečne pôsobí priamo v „základoch“, ktoré predtým boli dostupné iba plastickým chirurgom. Proces viacúrovňovej stimulácie prestavby kolagénu, bez poškodenia kožného povrchu, stavia túto metódu na piedestál neinvazívnych ošetrení. Jediné ošetrenie vás bez časových prestojov presunie späť o niekoľko rokov a vy zvrátite chod času. 

Prečo práve Ultherapy®

 • Jediná FDA schválená neinvazívna liftingová procedúra (9 z 10 pacientov dosiahli signifikantný lifting obočia – browlift).
 • Pod neustálou cielenou kontrolou ultrazvukového obrazu kože a podkožia.
 • Alternatíva chirurgického faceliftu s prirodzeným výsledkom.
 • Jediné neinvazívne ošetrenie zahŕňajúce hlboké vrstvy tkaniva (úroveň SMAS).
 • Kontrolovaná dávka energie.
 • Maximálna bezpečnosť (klinické štúdie a desiatky tisíc ošetrení).
 • Minimálne až žiadne vedľajšie účinky.
 • Spoľahlivosť a reprodukovateľnosť.
 • Najvyhľadávanejšie neinvazívne ošetrenie s najvyšším ratingom spokojnosti klientov i lekárov.
 • Najpublikovanejšia procedúra v médiách v období posledných 12 mesiacov.

 

Pre koho je určená Ultherapy®?

Ultherapy® je určená pre nasledovné skupiny:

 • Ultherapy nenahrádza chirurgický lifting, je alternatívou pre tých, ktorí chirurgický lifting z rôznych dôvodov odmietajú.
 • Pre tých, ktorí ešte nie sú vhodnými kandidátmi na chirurgické riešenie a ktorí hľadajú výrazné zlepšenie známok starnutia.
 • Predĺženie výsledku chirurgického liftingu.
 • Pre ženy, ktorým na vzhľade záleží.
 • Pre mužov, pretože nezanecháva žiadne jazvy a nik sa o tom nedozvie.

Priebeh zákroku

Podľa želanej oblasti ošetrenia sa pod presnou ultrazvukovou kontrolou obrazu vysielajú impulzy fokusovaného ultrazvuku v 2 až 3 hĺbkových úrovniach. V hlbokej vrstve – SMAS (Superficial Muscular Aponeurotic System), ktorý sa rozprestiera nad svalovým systémom celej tvárovej oblasti a ovplyvnenie ktorého je zodpovedné za pozitívne výsledky faceliftu. Následne sa prechádzajú vyššie úrovne kože, dermy, hlboká derma so sieťou spojivových vlákien, a prídavne podľa potreby i povrchovejšie vrstvy kože. Samotný zákrok trvá podľa rozsahu od cca. 30 min až do 70 min v prípade ošetrenia celej tváre. Bolestivosť je individuálna a kontrolovaná, kompenzovaná nanesením lokálneho anestetika a podľa potreby i analgetickou medikáciou. Po zákroku môže pretrvávať nevýrazné začervenanie po dobu niekoľko hodín, nevýrazný opuch, citlivosť v ošetrenej oblasti, ktoré majú iba prechodný charakter. Modriny sa vyskytujú veľmi ojedinele.

 

 

 

Cenník

ZákrokJenotkaPôvodná cenaAkciová cenaUšetríte
Ulthera: Browlift (očné okolie)1 zákrok600€400€200€
Ulthera: Líca1 zárkok800€600€200€
Ulthera: Krk - horná časť1 zákrok600€400€200€
Ulthera: Dolný facelift (líca+horná časť krku)1 zákrok1400€1000€400€
Ulthera: Celá tvár (vrátane hornej časti krku)1 zákrok2000€1400€600€
Vstupná konzultácia (do 15 min.)1 sedenie18€
Konzultácia ku kožným ochoreniam (do 30 min.)1 sedenie36€
Kontrolné kožné vyšetrenie1 sedenie15€
Dermatoskopické vyšetrenie do 5 znamienok1 sedenie18€
Dermatoskopické vyšetrenie nad 5 znamienok1 sedenie30€
* Všetky ceny uvedené v predchádzajúcej tabuľke sú uvedené s DPH.
Náš facebook